А было, как будто вчера...
11 Февраля 2019

«Панівалькова» — жіноче тріо, яке співає на чотирьох мовах. У 2015 році вони презентували пісню «Крейзi Нiкiта»,яка зазвучала у рекламі Нової Пошти. Згодом вони випустили альбом «Донтворі» та ексцентричний кліп на пісню «Let me», який розірвав інтернет. І ось прем'єра кліпу на пісню «Суперхіт».

«Це суто танцювальне відео, ніхто з нас не «співає», лише танцює. Всі ми імпровізували на знімальному майданчику, і дозволили кожному танцорові рухатись так, як йому чи їй хочеться в цей момент. Ніхто з нас не намагався когось зображати, кожен був собою», — розповідають дівчата.

В кліпі знімались професійні і непрофесійні танцори, всього 16 людей різного віку, національностей, роду занять. Усі учасники кліпу розділились на 4 команди-племені, і кожна мала свої візуальні символи — свій колір, форму, настрій і ритм. Оскільки ідея самої пісні базується на використанні body-percussion (перкусійна техніка використання хлопків, кліків, ударів, по тілу,) та різних ритмічних малюнків, які разом створюють спільний ритм пісні.

«Серед акторів кліпу є співачка Назгуль Шукаєва, відома своїм еклектичним, експерементальним підходом до музики, сумішшю джазових та етнічних елементів, яркими образами та перформансами. Це саме та людина, яка розуміється на музиці як способу об’єднання людей різних народів, і вона завжди залишається собою», — розповідають «Панівалькова». – конец цитаты. https://elle.ua